انواع فیلتر تولیدی
نمایندگی های فیلتر کاج

درباره ما

شرکت فیلتر کاج، تولید کننده انواع فیلترهای هوای خودروهای سنگین KAF ،فیلتر روغن خودروهای سبك KLF،فیلتر روغن خودروهای سنگین KLF،فیلترهای هیدرولیك KHF، فیلترهای گاز KGF،فیلترهای گازوئیل و سپرایتور KFF، و فیلترهای آب KWF در کشور است.

این شرکت در در زمینی به مساحت 10270متر مربع، با 300 نفر پرسنل و بیش از 200 نوع متنوع محصول فعالیت می نماید و تاکنون موفق به کسب گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت ISO9002٬ گواهینامه (ISO 9001) از DQS آلمان و IQnet برای تولید انواع فیلترهای خودروهای سبك، فیلترهای خودروهای سنگین ، انواع فیلترهای صنعتی( صنایع نفت ، گاز، سیمان، ذوب آهن ، دریایی ) و ... شده است.

شرکت فیلتر کاج ، تاثیرگذار ترین شركت در تدوین آیین نامه استاندارد ملی فیلتر در ایران بوده است و پیشگام در ساخت و تولید فیلترهایی است كه نیاز به دانش فنی خاص دارند.

همكاری مستمر در تدوین استانداردهای ملی، ساخت و نصب و راه اندازی دستگاههای تست فیلتر برای موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، حضور پرسنل متخصص و با تجربه در بخشهای مختلف، سرمایه گذاری جهت توسعه و بهینه كردن خطوط تولید فیلتر، راه اندازی واحد طرح و توسعه جهت مكانیزه كردن خطوط تولید، ارائه خدمات پس از فروش، تأمین كننده انحصاری فیلترهای خاص برای چند شركت معتبر كشور و تهیه مواد اولیه از منابع معتبر خارجی، همه از عوامل و دلایلی هستند که باعث تمایز فیلتر کاج از شرکت های مشابه شده است.

روزبه كاویانپور بنیانگذار و مدیرعامل شركت فیلتركاج ، فارغ التحصیل كارشناسی ارشد مهندسی راه و ساختمان می باشد كه همكاری با موسسه استاندارد و تحقیقات بین المللی ایران ( ISIRI ) به منظور ایجاد استاندارد ملی و تست تجهیزات به منظور بهبود كیفیت محصولات شركت های فیلترساز ایرانی ، پرداخته است . و هم اكنون به عنوان مدیرعامل و مدیرفنی در این شركت مشغول بكار می باشد .

محمد ناصری ریاست هیئت مدیره فیلتركاج ،‌ قبل از پیوستن به فیلتركاج برای سه دوره متوالی به عنوان رئیس "سازندگان فیلتر ایران " فعالیت می كرد . و هم اكنون به عنوان رئیس هیئت مدیره در این شركت مشغول بكار می باشد.
کاتالوگ الکترونیکی محصولات
KFS19735
فیلتر آبگیر ولوو FH12
KFFYX24
فیلتر سوخت 585 و 6000 تراكتور ماهیندرا
KFFYX23
فیلتر سوخت آلستوم
KFFYX22
فیلتر بنزین 206
طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط کاسپید